دوشنبه 25 دی 1402

از چاپخونه بیشتر بدانیم

  • زمان مطالعه : 5 دقیقه
  • 0 نظر

با خدمات وبسایت چاپخونه در سه مرحله اصلی چاپ در کنار شما خواهیم بود

چاپخونه کجاست؟

تا بحال برایتان پیش آمده که نیازمند یک برگه پرینت شده باشید ولی دسترسی به مغازه یا خدمات چاپ مقدور نباشد؟ یا هنگام مراجعه متوجه بسته بودن یا عدم سرویس دهی آن مرکز شده باشید؟ حتی دانشجویی که در ساعات پایانی شب مقاله خود را تکمیل کرده و نیاز دارد از آن چاپ بگیرد یا چند روز مانده به برگزاری همایش متوجه شوید اقلام تبلیغاتی مورد نیازتان را فراموش کرده اید یا لباس فرم افراد هنوز تهیه نشده است؟ یکی از اقوام و دوستان شاید از سفر مذهبی بازگشته و شما میخواهید برای خیر مقدم به او بنر چاپ کنید ولی مسافت و هزینه های زیادی را متحمل خواهید شد و... . ما برای این قبیل سوالات راه حل اندیشیدیم و در قالب یک وبسایت خدمات رسانی حوزه چاپ و طراحی و تبلیغات برای مردم فراهم آوردیم. 

ما پل ارتباطی شما با سایر چاپخانه ها هستیم

مجموعه چاپخونه - زیر مجموعه شرکت آرنا بنیان نگاره - در سال 1399 تأسیس گردید. هدف و علت پایه ریزی چاپخونه سهولت در دریافت خدمات مختلف چاپ و افزایش کسب و کار چاپخانه های مختلف در سراسر کشور بود. این طرح از سال 1394 توسط تعدادی از طراحان گرافیک، اپراتورهای چاپ، چاپخانه داران، اساتید و نخبگان دانشگاهی رشته صنعت چاپ و تبلیغات به بحث و بررسی گذاشته شد و حاصل بیش از پنج سال فعالیت و تحقیق در بخش های مختلف صنعت چاپ به تشکیل گروه چاپخونه منجر شد. مورد تأیید بودن اتحادیه ها و انجمن های چاپ و طراحی و همچنین همکاری با مؤسسات علمی و دانشگاهی معتبر از موارد قابل اعتماد بودن چاپخونه برای متخصصان است.

در طول فرایند تحقیق و تفحص در حوزه چاپ به بعضی موارد در جمع بندی رسیدیم که سخن بسیاری از افراد مرتبط و فعال در این صنعت بود. اولین نکته ای که همگی بر آن تأیید داشتند بحث نظارت فنی و کیفی بر چاپ محصولات بود. مجموعه چاپخونه با اعزام نیروهای مجرب و متخصص به چاپخانه های منتخب و اقدام برای نمونه گیری و بالانس رنگ و کیفیت دستگاه ها در این زمینه پیشگام بوده و خدمات بهتری را برای مشتریان به ارمغان می آورد. نکته بعدی ضمانت محصولات بود. متأسفانه در برخی از موارد شاهد این بودیم که سفارش دهندگان از عدم تأمین و رفع ایراد در بعضی سفارشاتشان گله مند بوند. چاپخونه ضمن پیگیری های صفر تا صدی یک سفارش ( قبل از چاپ، چاپ و پس از چاپ ) و نظارت مستمر بر چاپخانه های همکار این شرایط را تغییر داده و در صورت  مرجوع کردن سفارش به دلیل ایرادات یا مشکلات ناشی از چاپ نشان دهنده ضمانت اقدام مرجوع کردن وجه یا ساخت مجدد سفارش مینماید. اما مهمترین بحث، زمان بود. 

سهولت در نوع انتخاب متریال و جنس های مختلف با قابلیت مقایسه قیمت و زمان تحویل و ثبت سفارش در هر ساعت از شبانه روز از بارز ترین ویژگی چاپخونه میباشد. پشتیبانی فنی در بخش های طراحی و چاپ، مشاوره قبل از ثبت سفارش و امکان شخصی سازی محصولات سفارش شده نیز در اختیار کاربران چاپخونه میباشد. افرادی که ثبت نام میکنند با مطالعه بخش قوانین و مقررات مجموعه میپذیرند که از خدمات مختلف چاپخونه بهره مند شوند. اگر بخواهیم مراتب کار با وبسایت چاپخونه را نام ببریم به این شرح است :

1- ثبت نام

2- تکمیل مشخصات

3- جستجو در سایت

4- انتخاب محصول

5- مقایسه قیمت و زمان تحویل کالا

6- بارگزاری فایل طراحی شده

7- انتخاب زمان و نشانی تحویل کالا

8- تأیید سفارش

9- پرداخت آنلاین

10- تحویل سفارش

 

خاطر نشان میشود که مجموعه چاپخونه به صورت دائمی در حال به روز رسانی محصولات بوده و کالاهای جدید به مرور زمان پس از بررسی و تعیین هدف گذاری به لیست خدمات قابل ارائه وبسایت اضافه میگردد.  هفت     +     هفت   =